KUPOLO FORMOS NAMŲ STATYBA

Suteikiame galimybę džiaugtis savo ypatingu būstu

Būkite pirmieji, pasirinkę naują gyvenimą

Kupolinių namų komplekto kaina nuo 10`000

      Kupolinis namas

Kupolinių namų statytojų Lietuvoje yra ne pirmi metai, bet dauguma stato brangius būtent karkasinius namus. Tačiau mes kalbėsime apie statybą iš putų polistirolo – tai yra ir statybinė medžiaga ir tuo pačiu termoizoliacija.

Pats pagrindas, t.y. sienos-stogas (sfera) per 2 dienas surenkama iš paruoštų detalių – putų polistirolo. Ypatingai aukštos kvalifikacijos namo statybai nereikia, jeigu laikomasi darbų nuoseklumo. Kai yra konkretus planas – projektas – namą užbaigti galima per du mėnesius nuo pačios darbų pradžios (nuo grunto kasimo iki raktų). Po to pastatą galima iš karto eksploatuoti.

Kodėl namas kupolo formos?

·   Kupolas – tobuliausia architektūrinė forma, kurią verta išnaudoti ir pritaikyti mūsų reikmėms.

·        Planetos yra sferos, bet ne kūbo formos. Gamta patalpino gyvybę į kiaušinį – sferą, bet ne į kūbą. Sferinė forma kilusi iš gamtos: tokios formos yra mažiausia gyvybės dalelė – ląstelė, nes tai – pati tobuliausia forma pagal savo tvirtumą, ryšį su aplinka. 

·        Statant tokius namus, tausojama mediena, kadangi tokiai statybai jos reikia minimaliai.

·       Dėl savo formos jaučiama didelė erdvė, lubos aukštesnės nei įprastai. Gyvenant tokiame name žmogus nesijaus varžomas ir „spaudžiamas“ sienų.

·      Kupoliniai namai statomi iš putų polistirolo ir sutvirtinami armavimo tinklais, dekoruoti galima iš karto po armavimo, statyba labai greita, ir nereikalauja viso komplekso medžiagų, kuris yra būtinas tradicinei statybai.

·         Kupolinio namo statybai nereikia stogo bei kitų karkasų, atskiro apšiltinimo ir t.t.

·   Pastatas neturi kampų, per kuriuos prarandama didžioji dalis šilumos. Sferą apšildyti žymiai paprasčiau, kadangi veikia lyg termosas.

·   Polistireninis putplastis yra biologiškai neutralus. Jis netirpsta vandenyje ir neišskiria vandenyje tirpių medžiagų teršiančių gruntinį vandenį. Ši termoizoliacinė medžiaga neužteršia dirvožemio, kadangi nepūva ir nesuyra. Polistireninis putplastis neturi formaldehido ir neskleidžia radioaktyvaus spinduliavimo.

·   Kupolinius namus, lengva sujungti, taip praplečiant gyvenamą plotą. Dviejų kupolų sujungimas vyksta per koridorių, todėl sujungti, ar vėliau pastatyti papildomą kupolą yra paprasta.

Pradėk patogiai gyventi dabar

Paspauskite nuorodą ir mes su Jumis susisieksime

UAB "Sferos"

Pušų g., 7, Trūdai,

Švenčionių raj.

LT-18225

A.s.:LT707300010153229502

Į.k. 304645503
PVM kodas: LT10001307171

Direktorius: