KUPOLO FORMOS NAMŲ STATYBA

Suteikiame galimybę džiaugtis savo ypatingu būstu

Susikurk naujo gyvenimo stilių

Kupolinių namų komplekto kaina nuo 10`000

      Kupolinis namas

   Tik kupolinis namas gali užtikrinti tokią atvirą erdvę, kurioje yra tikrasis laisvės jausmas. O kur dar ir neribotos vidaus erdvių išdėstymo galimybės? čia fantazijai yra vietos daugiau negu reikia. 

   Šiuos kupolus gali naudoti ne tik, kaip nuolatinį šeimos būstą (gyvenamajį namą), bet ir poilsiui, kurybinėms dirbtuvėms ar komercijai. Kupolinis nams yra pranašesnis už standartinį namą, savo sandarumu, ekologija, gamybos bei statybos terminais.

   Daug metų, gaminanti ir statanti kupolinius namus, įmonė UAB „Sferos” suteikia galimybę kiekvienam džiaugtis ne tik gražiais namais, bet ir turėti ypatingą inžinerinį kūrinį. Patyrusi kupolinių namų komanda pasirūpins, kad turėtum savo svajonių kupolą.

Penki paprasti žingsniai turėti kupolinį namą Kodėl namas kupolo formos?

·   Kupolas – tobuliausia architektūrinė forma, kurią verta išnaudoti ir pritaikyti tavo reikmėms.

·        Planetos yra sferos, bet ne kubo formos. Gamta patalpino gyvybę į kiaušinį – sferą, bet ne į kubą. Sferinė forma kilusi iš gamtos, ji turi ryšį su gamta. 

·        Statant tokius namus, pagal mūsų naudojamą technologiją, tausojama mediena, kadangi tokiai statybai jos nereikia.

·       Dėl savo formos jaučiama atvira erdvė, lubos aukštesnės nei įprastai. Gyvenant tokiame name, žmogus nesijaus varžomas ir „spaudžiamas“.

·      Kupoliniai namai gaminami ir statomi iš paties kiečiasio putų polistirolo EPS200, sutvirtinami armuojant fasadiniais tinkleliais, dekoruoti galima iš karto po armavimo, statyba labai greita, ir nereikalauja viso komplekso statybinių medžiagų, kuris yra būtinas tradicinei statybai.

·         Kupolinio namo statybai nereikia karkasų, atskiro apšiltinimo ir t.t.

·   Pastatas neturi kampų, per kuriuos prarandama didelė dalis šilumos. Sferą šildyti žymiai paprasčiau, kadangi su šia technologija pastatas yra lyg termosas.

·   Polistireninis putplastis yra biologiškai neutralus ir neskleidžia jokių medžiagų į aplinką, nes gamyboje naudojamos tik saugios ir sertifikuotos medžiagos.

·   Kupolinius namus, lengva sujungti, taip praplečiant gyvenamą plotą. Dviejų kupolų sujungimas vyksta per „koridorių”, todėl sujungti, ar vėliau pastatyti papildomą kupolą yra paprasta.

Pradėk išskirtinį gyvenimą dabar

Registracija konsultacijai, saspausk nuorodą

UAB "Sferos"

Pušų g., 7, Trūdai,

Švenčionių raj.

LT-18225

A.s.:LT707300010153229502

Į.k. 304645503
PVM kodas: LT10001307171

Direktorius: